Cromimi_Loading

Gra: Cromimi

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9

#101 13-12-2012 o 19h36

Nowy
...

czy ktoś wie jak zarobić troche kasy
/library/php/forum/views/smilies/neutral

#102 13-12-2012 o 19h38

Nowy
...

czy ktoś wie jak zarobić kase

#103 14-12-2012 o 08h26

Książęcy Cromimi
Kirjava
..It's scary what a smile can hide...

Wikusia8, przykro mi, ale dostajesz upomnienie za pisanie posta pod postem, wątek w złym dziale i zadawanie pytań z FAQ (prawy górny róg strony), tam jest odpowiedź na Twoje pytanie.

http://i50.tinypic.com/11kw7jn.pngg

Come closer. The closer you think you are, the less you'll actually see.
http://25.media.tumblr.com/2559ab362bb5572d709661d2019c07ed/tumblr_mp5pqt3uYr1snvdvso1_500.gif
Come closer. The more you look, the less you see.

Teraz będę rzadziej bywała na forum - egzaminy.

#104 14-12-2012 o 19h04

Cromimi Uczeń
...

Jeśli chodzi o duchy, to ruszające się rzeczy,psy które szczekają na ścianę itp.  to chyba znaczy, że duchy na prawdę istnieją /static/images/forum/smilies/cromimi-aaah

#105 15-12-2012 o 15h26

Nowy
...

w duchy może tak ale kiedyś bałam się zejść na dół bo bałam się nie wiem czego
no cóż w podstawówce katechetka mówiła że ja się modlić nie będziemy to do nas zmarli przyjdą
mój pis chyba też ma 6 zmysł kiedyś gdy byłam sama w domu szłam i mój pies się zatrzymał i szczekał tak i mnie chciał mnie ochronić to był przypadek

+ jeśli ci się ukaże duch a ktoś przyjdzie to znaczy że zniknie ale ci nic złego nie zrobi

#106 18-12-2012 o 11h32

Nowy
...

Mój pies też szczekał na ścianę.
W nocy i moja mama i siostra nic nie słyszały!
Tylko ja to słyszałam!:cro04:

#107 18-12-2012 o 17h49

Nowy
...

moja koleżanka widziała nagranie z lokalu swojej cioci i jakaś niebieska kula

otworzyła sejf! sorry nie chciałam nikogo straszyć!

#108 18-12-2012 o 18h52

Książęcy Cromimi
Kirjava
..It's scary what a smile can hide...

Olg-bos, dostajesz upomnienie za pisanie posta pod postem. Następnym razem używaj opcji edytuj.

http://i50.tinypic.com/11kw7jn.pngg

Come closer. The closer you think you are, the less you'll actually see.
http://25.media.tumblr.com/2559ab362bb5572d709661d2019c07ed/tumblr_mp5pqt3uYr1snvdvso1_500.gif
Come closer. The more you look, the less you see.

Teraz będę rzadziej bywała na forum - egzaminy.

#109 23-12-2012 o 18h19

Nowy
...

Mam 10 lat i miałam taki przypadek...

Byłam młodsza no i była noc obudziłam się
musiałam do kibelka...
Kiedy wstałam zobaczyłam na fotelu mojego
tatę... patrzył się na mnie i śmiał...
Mówiłam rano o tym mama mówiła że tak miałam bo była noc
potem tata mówiłże nie siedział w nocy i wcale mnie nie widział
jednak moja ciocia...
mój dziadek nie żyje więc to on był na fotelu jako mój tata
on mnie widział i śmiał się...
Tylko raz tak miałam...
Ale nie wieżę w duchy...
I mój pies też szczeka na ściane ale 100% nie na duchy •_•

#110 23-12-2012 o 22h47

Fajny Cromimi
Shiaw
...

W moim przypadku, jedyne w co nie wierzę to... bóg. Nawet jeśli coś mnie opęta to modlitwy nie pomogą, skoro jestem niewierzącą. ;_; Trudno.
Jak byłam mała to nieraz zdarzało mi się słyszeć szepty za plecami, a to mamy, a to zmarłego dziadka.
Duchów nigdy nie wiedziałam. Jednak w wakacje zdarzało mi się w nocy widzieć światło w jednym miejscu w pokoju. Niemożliwe jest, żeby to było światło z okna, bo jest to najciemniejsze miejsce w pokoju. Tłumaczyłam sobie to tym, że światło się od czegoś odbijało...
Czasem też słychać z góry jakby odbijały się szklane kuleczki... mieszkam na najwyższym piętrze w bloku. Nie wiem, może coś sobie wymyślam. =w=

#111 25-12-2012 o 15h01

Nowy
...

Ja kiedy mialam 5 lat pojechalam z babcia i z tata na wakacje.Kiedy spalam to sie nagle obudzilam i poszlam do babci powiedzialam jej ze prababcia byla ale juz poszla.
Kiedywrocilismy z wakacji okazalo sie ze umarla /library/php/forum/views/smilies/sad

#112 25-12-2012 o 17h37

Nowy
...

Mój pradziadek (nigdy go nie znałam) przed śmiercią mówił do mojej babci: "zobacz, już po mnie przyszli", a mój wujek miał podobnie: widział kogoś przy drzwiach. Obydwie te sytuacje działy się w szpitalu, jakiś czas przed ich śmiercią.
Jak byłam mała, to widziałam,  że moje pluszaki (miałam 5 lat) ruszają oczami, kierują je na mnie. Przyglądały mi się. Śledziły każdy mój ruch. Jak byłam taka mała to rozumiałam coś, że duch je opętał. Właściwie, to nie rozumiałam, tylko myślałam, uważałam.
Niestety sytuacja mojej koleżanki z klasy przeszkadza mi w tę wiarę, bo "przywołuje duchy, np. pisarza Leopolda Staffa". Mamy go w podręczniku od polskiego... Ech... Kiedyś podobno z nim rozmawiała, a ten powiedział, że będzie kartkówka z przypadkami. Cała klasa wiedziała o kartkówce, a przypadków nie było, tylko czasowniki i przymiotniki, i określanie... -.- Uuu! Czary!!!
Czasem też "duchy" nawiedzają mnie we śnie. Np. 2 razy śnił mi się dziadek. Każda senna rozmowa była ważna. To rozmowa o tym, o czym nie zdążyłam z nim porozmawiać. Taka... druga szansa.
Więc troszkę w duchy wierzę. W duchy tych, co przychodzą po umierających, duchy najbliższych... I te duchy, co straszą. Ale czy to wszystko prawda? Nie wiem... Nikt nie wie... To są zagadki bez odpowiedzi.

#113 25-12-2012 o 19h10

Nowy
...

Ja widzę to wszystko w ciemności,boję się zrobić kroku, bo wiem, że coś przede mną stoi... Moja rodzina wierzy w duchy... Po śmierci mojej babci i dziadka, moja ciocia która z nimi mieszkała, słyszała wieczorem i w nocy jak dziadek chodzi po mieszkaniu, słyszała charakterystyczny chód dziadka, czuła zapach babci.. Moja mama tak samo.. Moja kuzynka jak spała, czuła jak ktoś otwiera drzwi od pokoju (jej pokoju, gdzie spała) i czuła jak ktos dotyka jej ramienia, odwróciła się, a tam nikogo nie było.. Wtedy takze czuła i słyszała babcię i dziadka...
Z kolei, moja siostra, po śmierci babci (6 lat temu, miała wtedy 13 lat) widziała babcię (druga babcia) i słyszała ją, czuła jak ją głaska, rozmawiała z nią, babcia ostrzegała, i nadal ją ostrzega przed niebezpieczeństwem, które spełni się w przyszłości... Kiedyś jak moja siostra (rok temu) z chłopakiem poszła na cmentarz sprzątać groby, babcia przypomniała się jej, i powiedziała aby o niej nie zapomniała, posprzątała grób, usiadła obok grobu, na ławce, w tym czasie jej chłopak poszedł do swoich dziadków, a obok niej usiadła babcia, pogłaskała ją i podziękowała... Mi się raz śniła babcia, ja jej mówiłam ze ona żyje, że nie umarła, ona mi powiedziała że to tylko sen, że już nie żyje i uśmiechnięta odeszła... Żałuję że to był tylko sen...

#114 25-12-2012 o 20h59

Fajny Cromimi
Shiaw
...

Agness7 napisał

Mój pradziadek (nigdy go nie znałam) przed śmiercią mówił do mojej babci: "zobacz, już po mnie przyszli", a mój wujek miał podobnie: widział kogoś przy drzwiach.

W książce Stephena Kinga "Bezsenność" to 'mali łysi doktorkowie' przychodzili do ludzi umierających, aby zakończyć ich żywot. /library/php/forum/views/smilies/big_smile
Inni ludzie ich nie widzieli.

Ostatnio zmieniony przez Shiaw (25-12-2012 o 20h59)

#115 25-12-2012 o 21h44

Nowy
...

Jak dla mnie duchy istnieją w innym "miejscu" i "czasie". To tak jakby były dwa światy nachodzące na siebie. Duchy istnieją, jako dusze zmarłych, ale my ich nie widzimy, bo żyją w tym nie-materialnym świecie. Ale mi się śni mój zmarły dziadek, przeważnie jak jestem na wsi (tam żył). Te sny są różne. Raz mi się przyśniło, że stał przy płocie, patrzył na mnie, i nagle oczy podjechały mu tak do góry, widać było same białka. Obudziłam się przerażona, to było straszne. Ale nie wiem skąd się to mogło wziąć, bo dziadek był wspaniałą osobą, w śnie wyglądał bardziej jak... demon?
Ostatnio miałam jakiś dziwny sen, ale bez blizej określonej postaci. Byłam w jakimś budynku przypominającym moje gimnazjum, kolega zrobił mi zdjęcie i na nim była jakaś mgła, potem zaczęłam chodzić po korytarzu i w pewnym miejscu czułam straszne ciepło.

#116 26-12-2012 o 19h27

Nowy
...

Ciastoo, chyba masz w całym tym temacie najmądrzejszą odpowiedź... Tooo jest nawet większa prawda od tych wszystkich duchów, które ktoś widział wieczorem. Bo jak wieczorem, to pewnie mu się śniło... /static/images/forum/smilies/cromimi-laclasse

#117 28-12-2012 o 19h34

Cromimi Uczeń
...

Dużo postów jest o tym,że ktoś widział duchy w snach, ja trochę wierze w

duchy,może dla tego,że kilka razy widziałam ,,duchy'', ale nie wiem czy wierzyć,czy

nie.

Ale do tych snów, to mogą się śnić dlatego, że ktoś przed snem myślał o tym

zmarłym dziadku, wujku czy babci, albo w ogóle o ,,duchach''.   /static/images/forum/smilies/cromimi-aaah

Ale nie wiem dla czego lubię pisać o duchach, nawet jeśli nie istnieją    /static/images/forum/smilies/cromimi-laclasse

Ostatnio zmieniony przez Lolola (28-12-2012 o 19h38)

#118 28-12-2012 o 20h41

Nowy
...

Jeśli poprzemy moją poprzednią teorię o dwóch nachodzących na siebie światach, można wywnioskować, że dzieci do danego wieku widzą duchy, dla nich ta bariera staje się do pewnego momentu nie widoczna. Żyjąc w świecie materialnym mają wgląd do tego nie materialnego. Dlatego też (trzymając się wcześniejszej teorii) nie pamiętamy jak byliśmy niemowlakami, czy już trochę starszymi dziećmi (3-5 lat). Zwierzęta mogą również jak dzieci mieć wgląd do obu stref.
A przynajmniej takie jest moje zdanie c:

#119 29-12-2012 o 17h07

Nowy
...

Ja nigdy nie widziałam ducha. T_T Wiem że ciało nieboszczyka jest o 21g lżejsze od jego za życia. Więc duchy są prawdopodobne. Tak jak ufo.

#120 31-12-2012 o 15h10

Nowy
...

Hamtaro3 napisał

Ja nigdy nie widziałam ducha. T_T Wiem że ciało nieboszczyka jest o 21g lżejsze od jego za życia. Więc duchy są prawdopodobne. Tak jak ufo.

Jak mówiłam duchy nie są widoczne, wiec nie dziw, że go nie widziałaś. I jak już pisałam, gdy umieramy, wydychamy z płuc powietrze, 'schodzi' z nas to wszystko, więc logiczne, że stajemy się trochę lżejsi c:

#121 31-12-2012 o 17h42

Cromimi Uczeń
...

Ciastoo, zgadzam się z tobą,że gdy umieramy wydychamy to powietrze,bo jak ten

,,duch" jest z innego świata,to nic nie waży,a powietrze wręcz przeciwnie, przecież jak

nadmucham balon to jest cięższy od tego w którym nie ma tego powietrza

co o tym sądzicie?

Ostatnio zmieniony przez Lolola (31-12-2012 o 17h43)

#122 02-01-2013 o 15h24

Nowy
...

Lolola napisał

Ciastoo, zgadzam się z tobą,że gdy umieramy wydychamy to powietrze,bo jak ten

,,duch" jest z innego świata,to nic nie waży,a powietrze wręcz przeciwnie, przecież jak

nadmucham balon to jest cięższy od tego w którym nie ma tego powietrza

co o tym sądzicie?

Racja. Dusza należąca do świata niematerialnego nie może ważyć. Dlatego nie ma dowodów na jej istnienie, aczkolwiek ja popieram tą teorię, bo jakoś żyć musimy, i dusza do tego jest potrzebna.

A co sądzicie o duszy u zwierząt? Bo ja spotkałam sie z opinią, że np. psy duszy nie mają... A ja sądzę, ze gdyby nie miały, to by nie mogły funkcjonować.

#123 02-01-2013 o 15h32

Książęcy Cromimi
Kastil
Czysta nienawiść.

Ciastoo - to pytanie już podchodzi pod offtop.
Temat dyskusji brzmi "czy dzieci widzą duchy?".
Proponuję Wam założyć oddzielny wątek na takie rozważania egzystencjalne, ale upewnijcie się, że już nie ma czegoś podobnego.

https://31.media.tumblr.com/4043a27c64c7db575a03c1b608b07594/tumblr_n7pz715Z491sdc311o1_500.gif

Idiots everywhere. <3
Tumblr.

#124 11-03-2013 o 15h48

Nowy
...

Jak ja byłam mała i spałam miałam wrażenie że jakaś zjawa stoi przed moim łóżkiem i już nie powiem co,chce mi zrobić /library/php/forum/views/smilies/sad   Czasem nadal mam takie wrażenia

#125 11-03-2013 o 16h00

Cromimi Dobry Uczeń
selcia766
...

Dzieci widzą duchy najprawdopodobniej a wiecie dlaczego? 10 lat temu umarł chłopak,który miał 5 lat. Rodzice mi opowiadali, że gdy byłam mała bałam się iść spać bo widziałam jakiegoś siedzącego chłopczyka na łóżku  /static/images/forum/smilies/ham-09

Strony : 1 ... 3 4 5 6 7 ... 9

Cromimi w moich ulubionychFAQ
chargement